O mně

V oblasti výživy se již přes 15 let věnuji klientům v oblastech obezity a nadváhy, podváhy, poruch příjmu potravy a zdravé stravy.

K oboru poradce pro výživu jsem se dostala díky zkušenostem se sportem. Během své praxe jsem často od klientek dostávala dotazy jak správně cvičit, ozdravit si jídelníček, zhubnout a přitom se netrápit. Sama jsem cítila potřebu udělat něco pro sebe. Chtěla jsem se dozvědět, co mám jíst, kolik, kdy a proč. Začala jsem se o výživu intenzivně zajímat. Studovala jsem odbornou literaturu, navštěvovat přednášky a absolvovala vzdělávací kurzy. Jsem absolventkou kurzu Poradce pro výživu akreditovaného Aliancí výživových poradců ČR, pořádaného firmou Nutris® a dalších odborných seminářů. Mezi mé klienty nepatří pouze lidé s nadváhou, ale také lidé, kterým není lhostejné jejich zdraví a lidé, kteří intenzivně sportují, chtějí mít dostatek živin a vhodnou stravou podpořit výkon a správnou regeneraci.

Věnuji se zejména sestavování jídelníčků s ohledem na využívání základních surovin, bez zbytečného využívání průmyslově zpracovaného jídla, na jeho rychlou přípravu, tak abychom v kuchyni nestrávili život a také s ohledem na životní prostředí a úsporu finančních prostředků klienta – lokální suroviny, eliminace zbytečných nákupů potravin v obalech apod.

Své klienty podporuji hlavně v tom, aby více poslouchali své tělo a používali zdravý rozum.

Na mých stránkách a zejména v mé FB skupině RECEPTY – Výživapohyb.cz vám nabízím tipy nejen na jednoduché recepty splňující výše popsané podmínky, ale také tipy, jak ušetřit čas či životní prostředí. Najdete tam rovněž podpůrné recepty k jídelníčkům, se kterými můžete dále pracovat.

Jsem tady, abych vám pomohla najít právě tu vaši cestu.